فروشگاه لوازم یدکی خودرو در چراغ برق

شرکت بازرگانی پیاروپارت از سال 1387 با هدف حمایت از مشتریان محترم و همچنین در جهت حفظ منافع ایشان در زمینه عرضه قطعات یدکی خودروهای هیوندای و کیا با بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی در منطقه چراغ برق تهران (مرکز خرید قطعات یدکی خودرو) شروع به فعالیت نموده است و باعث بسی امتنان است که با استقبال و همراهی شما عزیزان مجموعه پیاروپارت موفق به راه اندازی سایت فروش اینترنتی گردید.

امید است با توکل به خدا بتوانیم با کیفیت ترین خدمات را با قیمت مناسب در اختیارتان قرار دهیم .شایان ذکر است علاوه بر لوازم اصلی خودروهای هیوندای که با نام های جنیون و موبیس شناخته می شوند ،جهت قدرت انتخاب بیشتر شما مشتریان محترم ،برخی از قطعات لوازم یدکی هیوندای و کیا را با برندهای معتبر کره ای (Hanon.Doowon.GY.ILJIN.GMB.NGK.Mando.CTR.oem) وارد نموده ایم . جهت سهولت در انتخاب قطعات برندهای مورد نظر ،مشاوران ما در خدمت شما عزیزان می باشند و یا می توانید با قسمت پشتیبانی سایت پیاروپارت در ارتباط باشید.

تفاوت تامین قطعات در بازرگانی پیاروپارت با سایر تامین کننده های قطعات یدکی خودرو :
يیشرفت های روزافزون تجاری در جهان امروز، تنوع محصولات، سلايق، الگوی مصرف و درآمدی مشتريان، افزايش قطعات غير اصلی و تقلبی در بسته بندی های متفرقه وبعضا (بسته بندی اصلی) با قيمت های پايين باعث شده است كه، اطمينان از استفاده و كيفيت قطعه اصلی همواره یکی از نگرانی های اصلی مشتريان عزیز باشد. حال از آن جائيكه بررسی فنی و تشخيص قطعات اصلی از غير اصلی توسط مشتريان محترم به سختی امكان پذير است، در راستای حمايت از حقوق مشتريان، بازرگانی پیاروپارت اصالت کالا را به‌همراه کیفیت آن برای تمامی مشتریان خود تضمین می‌نماید و شما محصولات را بدون واسطه و مستقیم از واردکننده و عمده فروشی مطمئن (پیاروپارت) خریداری می‌نمایید.

ضمنا جهت خرید حضوری میتوانید به آدرس فوق مراجعه نمایید:

تهران ،خیابان امیر کبیر(چراغ برق)،کوچه امین دربار،پاساژ مقیمی ،طبقه دوم،واحد 1، فروشگاه لوازم یدکی پیاروپارت

توجه:
استفاده از قطعات غیر اصل نه تنها ممکن است موجب کاهش عملکرد خودروی شما شود بلکه می‌تواند خودروی شما را از گارانتی شرکت مربوطه خارج کند.