ماهله (Mahle) آلمان :

شرکت ماهله در سال ۱۹۲۰ تأسیس شد و یکی از بزرگترین و برترین تولید کننده های قطعات موتوری خوردو در جهان است. برادران ماهله در ابتدا پیستونهای آلیاژی سبک ، فیلتر هوا و روغن تولید می کردند و سپس محصولات خود را آفزایش دادند مانند تولید سیستم پیستون و اجزای آن، سیلندر و اجزای آن ، مجموعه سوپاپ ، سیستم کنترل و تهویه هوا و انواع فیلترها. امروزه، نیمی از کل خودرو سازان (سبک، سنگین، و تجاری) و تولید کنندگان موتور از قطعات ماهل استفاده می‌نمایند.

گروه کارمندان این شرکت ۸۰،۰۰۰  نفر در ۱۶۰ کارخانه و ۱۶ مرکز تحقیق و توسعه فعالیت می کند و نوآوری های خود را با ارائه یک ایده برای خنک کردن پیستون ها در موتور خودرو های دیزلی پر سرعت و با تولید اولین فیلتر روغن پلاستیکی در جهان نشان داده است. در سال ۲۰۱۸ ، فروش ماهله بیش از 12 میلیارد یورو بوده است.

شرکت تهیه و وتوزیع قطعات دانا نماینده رسمی این شرکت المانی در ایران می باشد و مشتریان میتوانند قطعات اصلی ماهله آلمان را فقط با برچسب اصالت کالا هرینگتون خریداری کنند..

محصولات شرکت ماهله آلمان :

قطعات موتوری : پیستون و مجموعه سوپاپ ، بوش پیستون ، رینگ موتور ماهله , سیلندر و اجزای آن , گژنپین , انواع یاتاقان موتور ، بوش و شاتون ، رینگ و پیستون
فیلتر : فیلتر هوا , فیلتر روغن موتور , فیلتر بنزین (سوخت)
سیستم خنک کننده موتور : ترموستات , رادیاتور , روغن سرد کن
تهویه مطبوع : کندانسور و کمپرسور کولر , فیلتر هوای اتاق / کابین
سیستم ترمز : فیلتر خشک کن پمپ باد

برند ماهله (Mahle) آلمان