شرکت پاورگریپ گیتس (Gates) آمریکا :

شرکت پاورگریپ گیتس ، واقع در کلرادو آمریکا است .این شرکت در سال 1911 توسط چارلز گیتس در کنار رودخانه کلرادو تاسیس شد. و درسال 1919 شروع به گسترش کرد و در سال 1954 اولین کارخانه خود را در کانادا تاسیس کرد و این شرکت شروع به گسترش کرد.

این شرکت تولید کننده قطعات موتوری و سیستم انتقال قدرت مانند تسمه تایم پاورگریپ، تسمه دینام، کیت تسمه تایم پاورگریپ ، هرزگرد، تسمه سفت کن انواع خودروهای سبک و سنگین می باشد.

گیتس با بیش از ۱۵،۰۰۰ نیرو که در 30 کشور جهان کار می کنند . و این شرکت به طور مداوم در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند. این شرکت قطعات اصلی (OE) را برای خودرو های سبک و سنگین، اتومبیل های برفی و ورزشی و ناوگان تولید می کند.

شرکت گیتس متخصص در زمینه تولید و تامین انواع تسمه تایم و دینام برای تمام خودروسازان اروپایی، آمریکایی، کره ای و چینی می باشد . و تمام تسمه های این شرکت مورد استفاده در خط تولید است.

سبد محصولات قطعات خودرو های سنگین گیتس شامل انواع تسمه پروانه و موتور برای اسکانیا ، ولوو FH ، بنز آتگو ، بنز آکسور، ایوکو یوروکارگو ، رنو میدلام و پریمیوم میباشد.

شرکت تهیه و توزیع قطعات دانا نماینده شرکت پاورگریپ گیتس در ایران می باشد و توزیع محصولات این شرکت را بر عهده دارد. مشتریان میتوانند قطعات اصلی این شرکت را فقط با برچسب گارانتی و اصالت کالا هرینگتون خریداری کنند.

مصرف کنندگان می توانند با پیامک کردن کد زیر پوشس به ۱۰۰۰۰۹۹۷ از اصالت تسمه تایم و کیت تسمه تایم های پاورگریپ گیتس Gates اطمینان حاصل فرمایند . و با پیامک کردن کد گارانتی تسمه های خود را توسط شرکت گیتس فعال نمایند.
محصولات پاورگریپ گیتس
تایمینگ موتور : تسمه سفت کن تایم ، تسمه سفت کن دینام ، تسمه تایم ، تسمه دینام ، تسمه کولر ، انواع هرزگرد ها ، کیت تسمه تایم .

تاریخچه شرکت گیتس :

شرکت گیتس، واقع در دنور، کلرادو ایالات متحده آمریکا، تولید کننده تسمه های انتقال نیرو و تولید کننده محصولات هیدرولیکی است. محصولات این شرکت در زمینه های مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد که کیفیت آن نسبت به هزینه محصولات بسیار زیاد است.
این شرکت با بیش از 14،000 کارمند فعالیت می کند و عملیات فروش و تولید را در تمام بازارهای عمده جهان از جمله آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا، آسیا، استرالیا و خاورمیانه دارد.

در 1 اکتبر سال 1911چارلز گیتس قطعه زمینی را در کنار رودخانه کلرادو به مبلغ 3500 دلار خریداری کرد و شرکتی را تاسیس نمود که تبدیل به یکی از بزرگترین تولید کنندگان تسمه های انتقال نیرو در جهان شد.

گسترش شرکت گیتس :

وی در سال 1919 شرکت بین المللی لاستیکی خود را به شرکت لاستیکی تغییر داد .
گیتس گسترش خود را در سراسر ایالات متحده ادامه داد و کارخانه های بیشتری را باز کرد و هزاران نفر را استخدام کرد.
سپس در سال 1954 اولین تاسیسات تولید آن را در اونتاریوی کانادا تاسیس نمود و گسترش شرکت را به دیگر کشورها ادامه داد .

این شرکت در سال 1958 شرکت لاستیک گیتس در مکزیک را افتتاح کرد و در سال 1963 گیتس کارخانه تولید تسمه و شیلنگ را در EREMBODEGEM بلژیک با تسهیلات اروپا ساختدر دهه 1980 گسترش گیتس ادامه یافت و با خرید شرک انتقال نیروی (یونی رویال) بعنوان بزرگترین تولید کننده تسمه در جهان بطور قاطع مسیر رشد خود را در منطقه آسیا -اقیانوس آرام ادامه داد. در سال 1996 مالکیت این شرکت پس از 85 سال توسط شرکت مهندسی بریتانیا (تامکینز پی ال سی) به پایان رسید . در سال 2003 گیتس نام خود را به THE GATES CORPORATION تغییر نام داد .

این حرکت منعکس کننده گستره وسیعی از مارک های تجاری و خطوط تولید و مشتریان شرکت است .کارخانه دنور بسته شد و تا سال 2001 برخی از ساختمانها در تقریبا یک دهه استفاده نشده بود.

آزبست ساختمانها را آلوده کرده و تری کلر اتیلن در آبهای زیر زمینی در اواخر سال 2014 نفوذ کرده بود در حالی که بخشهایی از این اموال دوباره توسعه یافته بود .کارخانه اصلی در نوامبر 2013 زمانی که تخریب ساختمان های کارخانه نهایی آغاز شد . در گوشه ای از برادوی در می سی سی پی بنا گردید .

 

برند پاورگریپ گیتس (Gates)