تاریخچه:
شرکت NGK با ۸۲ سال سابقه اکنون بزرگترین تولید کننده شمع در جهان می باشد. اولین شمع موتور این کارخانه در سال ۱۹۳۴ در شهر ناگویای ژاپن تولید گردید.

شمع های NGK برای انواع خودروها تولید گردیده و ویژگی های ممتازی را داراست که مصرف سوخت مناسب، افزایش قدرت و سرعت استارت سریع و آسان، طول عمر بالا واستفاده از تکنولوژی جدید در ساخت انواع شمع برخی از این ویژگی هاست.

این شرکت با استفاده از بالاترین تکنولوژی خود توانسته انواع شمع های خودروهای سواری وانت، خودروهای مسابقه و موتورسیکلت ها، قایق های موتوری، ماشین های چمن زنی و اره موتوری تولید نمایید.

این شرکت با تعامل و رابطه نزدیک و مستقیم با تولید کنندگان موتورهای مختلف توانسته است شمع های با سازگاری کامل برای موتورهای تولیدی وارد بازار مصرف کند.

شرکت NGK با تولید بیش از ۱۰۰۰ نوع شمع و به جهت حجم بالای عملیات تحقیق وتوسعه ونیز میزان تولید هم اکنون به عنوان شرکت پیشرو در تولید شمع موتور درجهان شناخته می شود.

شعبات داخلی و خارجی شرکت انجیکا ژاپن:
داخلی:

توکیو- اوزاکا- ناگویا- هیروشیما- فوکوئوکا- ساندرای- ساپورو- سیتاما- اتسوگی- اتسونومیا- تاکاساکی- هاماماتسو

خارجی:

آسیا/اقیانوسیه- آمریکای شمالی- آمریکای جنوبی- آمریکای مرکزی- اروپا- خاورمیانه/آفریقا- و شبکه جهانی

 

شرکت انجیکا ژاپن یکی از تولید کنندگان بزرگ و برتر، در زمینه تولید شمع و سنسور های های تک در جهان است. این شرکت با بیش از ۸۲ سال سابقه تولید انواع شمع یکی از قدیمی ترین ها در این صنعت است. این سابقه و ماندگاری نشان از کیفیت و استفاده از تکنولوژی برتر و به روز را می دهد. شرکت انجیکا ژاپن در۲۶اکتبر۱۹۳۶ در شهر ناگویا ژاپن تاسیس شد.

این شرکت بیش از ۱۰۰۰ نوع مختلف شمع و انواع سنسور های مختلف را تولید می کند. محصولاتی مانند: سنسور های اکسیژن- سنسور مپ- سنسور مف-سنسور کیلومتر- شمع های تابشی مخصوص ماشین های دیزل- وایر شمع- کوئل- سنسور های موقعیت و …

NGKمخفف سه کلمه NIPPON-JAPAN ژاپن- GAISHI INSULATER عایق- KAISHA company اسم کمپانی می باشد. شرکت انجیکا ژاپن برای انواع خودروهای سواری- وانت- خودروهای مسابقه- خودرو های هیبرید- موتور سیکلت- قایق موتوری- ماشین ها و ابزار های کشاورزی- اره برقی- و خودروهای دیزل شمع تولید می کند.

هر کدام از شمع های تولیدی تکنولوژی مخصوص و منحصر به فرد خود را دارد و با ویژگی ممتازی که دارد کاهش مصرف سوخت -طول عمر بالا- افزایش قدرت استارت سریع و آسان را برای خودرو فراهم میکند.

شرکت انجیکا ژاپن

نام کمپانی:NGK SPARK PLUG CO .,LTD

نوع شرکت:سهامی عام

صنعت:شمع خودرو-قطعات سرامیکی های تک و فنی

تاسیس:۲۶ اکتبر ۱۹۳۶

مرکز اصلی :ناگویا ژاپن

محل و مرکز خدمت رسانی :سراسر دنیا

فرد کلیدی:شینیچی اودو(مدیر عامل و رییس هیئت مدیره)

زیرمجموعه های وابسته شرکت انجیکا ژاپن : NGK اروپا-NGK آمریکا-NGK انگلیس و…

کارخانه ها:ناگویا-کاماکی-کاگوشیما-ایس

شعار NGK

ما قصد داریم با ایجاد با اعتماد و اطمینان در داخل و خارج از شرکت و توزیع ارزش های جدید برای آینده “به مردم جهان کمک کنیم”